СТОРІНКИ ІСТОРІЇ ДОШКІЛЬНОГО НАВЧАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ

Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) №25 «Білосніжка» розпочав свою роботу по вихованню і навчанню підростаючого покоління з червня 1986 року.

Заклад мав відомче підпорядкування, ним опікувався СМНВО ім. М.Фрунзе.

До сьогоднішнього дня в  закладі дошкільної освіти працюють:Ткаченко Л.О., Матосова Л.І., Муравйова Т.О., Прийменко Г.Ф., Хмелівська В.В., Григорьєва Т.М., на очах яких історія садочка пройшла від першого дня до сьогодення.

За цей період було здійснено 24 випуски дітей до школи - майже 2000 вихованців. Сьогодні перші випускники привели до «Білосніжки» своїх дітей.

До 1995 року дитячий садок був російськомовний. З 28.08.1985 року заклад був перейменований в комплекс «Дитячий садок - школа - Центр С.Ф.Русової». Софія Русова - відомий український педагог, просвітителька, автор десятків книг та статей.

З 2000 року по 2005 рік - дитячий дошкільний заклад - центр С.Ф.Русової.

Декілька років центром С.Ф.Русової у дитячому яслах - садку «Білосніжка» керувала кандидат педагогічних наук О.В.Проскура. У лютому 2001 року колектив «Білосніжки» відзначив 145 річницю з дня народження великої просвітительки проведенням на базі закладу науково - практичного семінару.

З 2005 року - Сумський дошкільний навчальний заклад (ясла - садок)№ 25 «Білосніжка» м. Суми Сумської області.

З грудня 2005 р. очолює дошкільний навчальний заклад Макєєва Олена Петрівна.

У лютому 2006 р. колектив садочка, педагогічна громадськість міста відзначила 150 річницю з дня народження великого педагога, 18 лютого 2011р. – 155 річницю з дня народження С.Русової, в закладі були проведені ряд міських та обласних заходів.

Сьогодні весь колектив закладу спрямовує всі зусилля і досвід на виховання достойних громадян нашої держави.

         За цей час у  закладі дошкільної освіти побували як відомі педагоги зокрема кандидат педагогічних наук, викладач Чернігівського педінституту І.В.Зайченко, так і педагоги м.Суми та Сумської області.

З 2006 року у  закладі дошкільної освіти розпочав свою роботу батьківський клуб «Родинне коло». Батьки разом з педагогами розглядають серйозні проблеми навчально-виховного процесу, а також відпочивають разом з дітьми.

У закладі дошкільної освіти створені умови для всебічного розвитку дітей, укріплення фізичного, психічного та духовного здоров'я.