Шановні батьки!

 

Білосніжна чарівниця Зима приносить дітлахам багато радості та задоволення від зустрічі із чудовими новорічними святами. Звичайно ж, діти                                    чекають їх з нетерпінням.

 

Чекаємо всіх на наших веселих святах

Шановні батьки!

 

Триває запис дітей у дошкільний навчальний заклад: реєструйтесь до електронної черги на сайті за посиланням reg.isuo.org   або звертайтесь до дитсадку з паспортом та свідоцтвом про народження дитини для реєстрації за допомоги діловода закладу!

 

Чекаємо на Вас щодня 

з

8:00 до 17:00.

                           Шановні батьки!

 

     Якщо ваша дитина збирається до школи, але ще не відвідує дитячий садок, але Ви плануєте привести дитину в дошкільний заклад, щоб підготуватися до шкільного навчання…

   Якщо Ви бажаєте, щоб дитина знайшла друзів, почувалася впевнено серед однолітків та дорослих, гармонійно адаптуватися до нових умов та вимог, досягла таких рівнів інтелектуального та особистісного розвитку, які засвідчуватимуть її здатність бути активним суб’єктом шкільного життя.

    Запрошуємо Вас і Вашу дитину в наш дошкільний заклад, де Ви можете отримати поради та консультації висококваліфікованих педагогів.