23 серпня українці відзначають величне свято — День прапора України. Що означають блакитний і жовтий кольори на стягу нашої держави, та якою є історія українського прапора?
     Сполучення синього та жовтого кольорів — одне з найдавніших серед сучасних національних прапорів усіх континентів.   
   Друзі! Пам’ятайте, що прапор — одна з офіційних емблем України, яка символізує її суверенітет. Зі святом Вас!

                       День конституції

   В кожній країні є правила, за якими живуть всі її мешканці. Ці правила називаються "законами". Законів багато, та серед них є найголовніший, що зветься словом "Конституція"".               
     В нашому садочку діти пізнають закони України засобами казки та театралізації, щоб стати в майбутньому законослухняними громадянами своєї держави.

         Дошкільнята закладу вітають всіх українців з Днем Конституції!!!

 

 

"Хай щодня дарує літо міць і вправність нашим дітям!" - під такою назвою 13 червня у закладі пройшла цікава розвага для дошкільнят, які із задоволенням приймали участь у естафетах, іграх. А наймолодших розважила каструля Юля.

10 червня колектив закладу відвідав історичні місця Сумщини: Сафроніївський чоловічий монастир, Молченський жіночий монастир, познайомився з горюнською культурою нашого краю, минулим другої світової війни.

01.06.2018 року відбулася зустріч в.о. завідувача ЗДО «Білосніжка» з трудовим колективом, громадськістю. В.о. завідувача  вихователь – методист  Погрібна Л.М. , головний бухгалтер Калешук Н.Ю., завідувач господарством Боровенська В.І.  звітували  про роботу закладу за період з 01.06.17 р. по 01.06.2018 р. На зустріч був запрошений депутат Сумської міської ради Левченко Олег Олександрович, який в 2018 році надав допомогу закладу:

- придбана мультимедійна система (20 тис. грн.),

- виділено 15 тис. грн. на придбання столів для дітей,

 - виділено 350 тис. грн. на капітальний ремонт харчоблоку.

На порозі - найтепліша і найблагодатніша пора: літній відпочинок. У День Захисту дітей в "Білосніжці" на наших малят чекали цікаві подорожі, нове коло друзів, лагідне сонячне проміння, щирі зустрічі з кумедними героями. 

17.05.2018 року діти  групи компенсуючого типу "Теремок" завітали на гостини до дитячої бібліотеки. Дошкільніта поглиби  свої знання про українську вишивку,   грали в ігри, розповідали вірші.

 

День матері та День сім’ї

найбільш зворушливі свята.  У  закладі  дошкільної освіти 16.05.2018 року пройшла   тепла, зворушлива зустріч з батьками  : « З Днем сім’ї,  любові та краси»,  де ділилися досвідом  та враженнями. Зазначили  особливу роль мами в житті дитини. Отримали поради про правильне виховання  дівчинки та хлопчика. Розкрили секрети  як бути щасливою мамою та  татом. 

Проведення тематичного дня

«9 Травня – День Перемоги»

Проведення тематичного дня сприяло вихованню в дітей дошкільного віку патріотичних почуттів, шанобливого ставлення до воїнів-визволителів, пам’яті про героїчне минуле нашого народу

Садити дерева - то чудова справа

З 23.04 по 27.04.2018 року у закладі пройшов

Тижднь психології.

Фоторепортаж

25 квітня наш заклад взяв участь у Фестивалі дитячої творчості “Земля – наш спільний дім”. Діти показали свої таланти і подарували глядачам гарну пісню.

24 квітня на базі нашого закладу проходило методичне об'єднання для вихователів груп раннього віку

 

" Розвиток пізнавальної сфери дітей раннього віку з використанням інноваційних технолоій"

(Презентація власного досвіду).


День відкритих дверей у «Білосніжці»

 12 квітня 2018 року в дошкільному навчальному закладі пройшов День відкритих дверей. У цей день проводились різноманітні заходи, у яких  приймали участь батьки

й члени родин теперішніх і майбутніх вихованців садочка.

        День у “Білосніжці” пройшов яскраво і емоційно, плідно та творче.
Списибі всім батькам, які відвідали садочок, активно долучилися до
роботи майстер-класів, розваг, занять.

Практичний психолог відповіла на запитання батьків.

Відвідали заняття в групах.

 

В закладі дошкільної освіти пройшла виставка поробок на тему “Великодній вернісаж”. Дякуємо батькам за активну участь

30 березня пройшла педагогічна рада "Системний підхід до забезпечення наступності і перспективності у формуванні пізнавального розвитку між групами раннього віку і дошкільними групами. Педагоги ретельно готувалися до педради, відбулася виставка дидактичних посібників.

21  березня 2018 року  на базі нашого закладу проходила школа молодого логопеда "Формування граматичних категорій: засвоєння та використання прийменників дітьми із ЗНМ"

21 березня 2018 року відбулася виставка сімейних газет присвячена Дню поезії "Стояла я і слухала  весну..."