28-29 січня відбулася  зустріч з                     інспекторами патрульної поліції

Під час зустрічі  були проведені бесіди на тему: "Безпека дорожнього руху!" "Обережно незнайомець"

 

          22 січня - День Соборності 

 

 

З нагоди відзначення Дня Соборності та Свободи України в садочку проведено низку цікавих заходів. Вихователі  розповідали малятам про історію виникнення свята Соборності, пригадали українські державні символи, національні пам'ятки України, пограли в українські народні ігри. Під урочисте внесення Прапору України всі діти разом із дорослими співали Гімн України. Сюрпризом для всіх присутніх став фільм про Україну та привітання школярів.

   Ой весела в нас зима, веселішої нема.

 

         Новорічні свята у "Білосніжці"

26 - 28 грудня до  “Білосніжки” завітали новорічні гості, які подарували діткам масу чудових емоцій та посмішок. Малеча відчувала неймовірну святкову атмосферу, із захопленням показали свої вміння співати, танцювати та декламувати вірші. Отримали чудові подарунки від довгоочікуваних Діда Мороза та Снігурки.

       Ходить по землі Святий Миколай

Скільки ж приємних хвилювань приносить очікування на чудове свято – День святого Миколая! Що він подарує – чи не різочку часом? Малюки чекають на казкові презенти, вивчають вірші та готують подарунки для своїх рідних.

                  Я ліплю сніговичка

                       Свято "Калита"

13 грудня відзначають день святого Андрія Первозваного, в українській традиції відомий як Андріївські вечорниці або ж просто «Калита». 

 

            Відвідування шкільного музею  № 7

 

     День української писемності та мови

 В глибину століть сягає історія нашого народу. І чим більше прохо-
дить часу, тим яскравіше ми її уявляємо. Пізнати історію нашої
Батьківщини, рідної мови нам допомагають книги і самобутня на-
родна творчість: мелодійні пісні та думи, барвисті коломийки та лі-
ричні хороводи, фантастичний світ казок.

 

      Тиждень безпеки дорожнього руху

"Про безпеку дбати вчаться дошкільнята", під таким гаслом в закладі проведено Тидень безпеки дорожнього руху, під час якого педагоги знайомили малюків із правилаи поведінки на дорогах, у гроадянському транспорті, виховували дбайливе ставлення до свого здоров'я і життя.

                  Тиждень толерантності

   На сучасному етапі розвитку суспільства необхідність формуавння культури толерантності у підростаючого покоління починаючи вже з дошкільного віку. Формування цієї найважливішої якості відбувається в умовах сім'ї та освітніх установ, триває протягом усього життя. Саме тому з 12.11. по 16.11.2018 року в "Білосніжці" пройшов Тиждень толерантності.

            День писемності та  мови

 

  В дитячому садку влаштували свято української поезії. Діти вивчили вірші та в урочисто прикрашеному залі лунали твори українських авторів – Наталі Поклад, Павла Дубова, Олександра Олеся, Григорія Бойко, Миколи Сингаївського та інших. Діти прийшли в урочистих українських костюмах та з їх вуст залунала правильна українська мова, а в кінці свята вони заспівали українську пісню с танцювальними рухами.                                    Розвивайся, звеселяйся
                                        Моя рідна мово!
                                        У барвінки зодягайся
                                       Українське слово!

                      Осінні розваги у "Білосніжці"

 

З нагоди Дня захисника України

вихованці старшої групи "Капітошка"  традиційно відвідали

Сумський обласний клінічний госпіталь ветеранів війни.

Діти щиро привітали воїнів віршами, малюнками та різними смаколиками.

                  Виставка осінніх поробок "Осінні фаназії"

                                Осінній ярмарок

                          

                   Олімпійський   тиждень

З 10.09.  по 14.09.2018 року у ЗДО пройшов «Олімпійський тиждень». Олімпійський тиждень — це захід, спрямований на популяризацію спорту, здорового способу життя та розвиток олімпійського руху в Україні.

 

                   

                           День Знань

 

 

Країн багато в світі є.

Та ти не шукай не знайдеш ніде

Країну, де тільки малеча живе.

Країна дитинства – це життя моє

Країна дитинства – це щастя моє

   

ДЕНЬ ПРАПОРА

23 серпня українці відзначають величне свято — День прапора України. Що означають блакитний і жовтий кольори на стягу нашої держави, та якою є історія українського прапора?
     

                       День конституції

   В кожній країні є правила, за якими живуть всі її мешканці. Ці правила називаються "законами". Законів багато, та серед них є найголовніший, що зветься словом "Конституція"".               
     В нашому садочку діти пізнають закони України засобами казки та театралізації, щоб стати в майбутньому законослухняними громадянами своєї держави.

         Дошкільнята закладу вітають всіх українців з Днем Конституції!!!

 

 

"Хай щодня дарує літо міць і вправність нашим дітям!" - під такою назвою 13 червня у закладі пройшла цікава розвага для дошкільнят, які із задоволенням приймали участь у естафетах, іграх. А наймолодших розважила каструля Юля.

10 червня колектив закладу відвідав історичні місця Сумщини: Сафроніївський чоловічий монастир, Молченський жіночий монастир, познайомився з горюнською культурою нашого краю, минулим другої світової війни.

01.06.2018 року відбулася зустріч в.о. завідувача ЗДО «Білосніжка» з трудовим колективом, громадськістю. В.о. завідувача  вихователь – методист  Погрібна Л.М. , головний бухгалтер Калешук Н.Ю., завідувач господарством Боровенська В.І.  звітували  про роботу закладу за період з 01.06.17 р. по 01.06.2018 р. На зустріч був запрошений депутат Сумської міської ради Левченко Олег Олександрович, який в 2018 році надав допомогу закладу:

- придбана мультимедійна система (20 тис. грн.),

- виділено 15 тис. грн. на придбання столів для дітей,

 - виділено 350 тис. грн. на капітальний ремонт харчоблоку.

                                 День захисту дітей

На порозі - найтепліша і найблагодатніша пора: літній відпочинок. У День Захисту дітей в "Білосніжці" на наших малят чекали цікаві подорожі, нове коло друзів, лагідне сонячне проміння, щирі зустрічі з кумедними героями. 

17.05.2018 року діти  групи компенсуючого типу "Теремок" завітали на гостини до дитячої бібліотеки. Дошкільніта поглиби  свої знання про українську вишивку,   грали в ігри, розповідали вірші.

 

День матері та День сім’ї

найбільш зворушливі свята.  У  закладі  дошкільної освіти 16.05.2018 року пройшла   тепла, зворушлива зустріч з батьками  : « З Днем сім’ї,  любові та краси»,  де ділилися досвідом  та враженнями. Зазначили  особливу роль мами в житті дитини. Отримали поради про правильне виховання  дівчинки та хлопчика. Розкрили секрети  як бути щасливою мамою та  татом. 

Проведення тематичного дня

«9 Травня – День Перемоги»

Проведення тематичного дня сприяло вихованню в дітей дошкільного віку патріотичних почуттів, шанобливого ставлення до воїнів-визволителів, пам’яті про героїчне минуле нашого народу

Садити дерева - то чудова справа

З 23.04 по 27.04.2018 року у закладі пройшов

Тижднь психології.

Фоторепортаж

25 квітня наш заклад взяв участь у Фестивалі дитячої творчості “Земля – наш спільний дім”. Діти показали свої таланти і подарували глядачам гарну пісню.

24 квітня на базі нашого закладу проходило методичне об'єднання для вихователів груп раннього віку

 

" Розвиток пізнавальної сфери дітей раннього віку з використанням інноваційних технолоій"

(Презентація власного досвіду).