Збережемо життя та здоров'я дітей

 

       З 13 по 17 травня  2019 року у закладі був проведений

                           Тиждень безпеки дитини.

 

     Тиждень безпеки пройшов згідно графіку проведення Тижня безпеки дитини, за тематичними днями: «Середовище людей та предметний світ», «Безпечні вулиці і дороги», «Вогонь - друг, вогонь - ворог», «Природа - мати, кколи ти добре знаєш її».

      Під час Тижня безпеки дитини проведено заходи відповідно до розробленого графіку: заняття, бесіди, сюжетно-рольові та дидактичні ігри, ігри-тренування, літературно-музичні, спортивні розваги, тощо, спрямовані на формування у дітей ціннісного ставлення до власного здоров'я та життя. Цікаво був проведений тематичний день «Пожежна безпека»: проведено комплексне об'ектове тренування на випадок надзвичайної ситуації; зустріч з рятувальниками Управління Державної служби з НС;  створення педагогами закладу проблемних ситуацій, організація та проведення дидактичних ігор: «Вогонь добрий – вогонь злий», «Як ти вчиниш?», «Чарівна торбинка», бесід за ілюстраціями, ігор-тренувань «Виклич допомогу», розваги «Кицін дім» сприяли закріпленню знань дітей про правила поведінки в разі виникнення пожежі, спонукали дітей до практичних дій: дошкільнята набирали номер телефону – 101, чітко вказували, що сталося, називали адресу. 

        Підсумком Тижня безпеки дитини  була  розвага  у всіх вікових групах "Про безпеку знай - здоров'я зберігай"

                    День вишиванки

Вишиванка– національна святиня, що символізує духовне багатство, високу мудрість і традиційний зв’язок багатьох поколінь. Вишиванку передають з роду в рід, зберігають як безцінну реліквію.

Щорічно третього четверга травня місяця українці відзначають День вишиванки.

І в  ДНЗ «Білосніжка» відсвяткували «День вишиванки». Було організовано та проведено цікаве дійство за участю дітей та дорослих нашого закладу, лунали українські пісні, вірші, таночки. Свято продовжилось на території закладу, де діти водили хороводи та гаївки.  Діти разом з працівниками закладу , в  барвистих вишиванках   з задоволенням крокували центральною вулицею села.  На святі панував піднесений настрій, всі милувалиcя барвистими візерунками вишиванок.

День матері та День сім’ї

найбільш зворушливі свята.  У  закладі  дошкільної освіти 14.05.2019 року пройшла   тепла, зворушлива зустріч з батьками  : « З Днем сім’ї,  любові та краси»,  де ділилися досвідом  та враженнями. Зазначили  особливу роль мами в житті дитини. Отримали поради про правильне виховання  дівчинки та хлопчика. Розкрили секрети  як бути щасливою мамою та  татом. 

          День  Перемоги над нацизмом

 

     Любов до Вітчизни - найвеличніше людське почуття. Але воно не приходить саме собою - його треба плекати змалку і робити це з гарячим серцем.                   Починати з наймолодшого віку і з найпростішого , постійно дбати про те, щоб зерна , які засіваються в дитячих душах потрапляли в добрий грунт і давали щедрі сходи, щоб паростки народженого почуття міцніли і розвивались.
     В нашому садочку широко використовується комплекс засобів педагогічного впливу – наочність, твори дитячої літератури, морально-етичні бесіди, завдання, проблемні ситуації морального вибору, творчі розповіді, ігри в різних видах діяльності. Духовна цінність громадянина – патріотизм. 
     Напередодні 9 Травня в закладі дошкільної освіти відбувся музично - літературний захід присвячений Дню Перемоги над нацизмом.
    Діти слухали пісні воєнних років, декламували вірші.
     Як підсумок свята була проведена екскурсія до пам'ятника С.А.Копака. Діти разом з вихователями вшанували пам'ять загиблим героям Другої світової війни покладанням квітів.

                  Великодня виставка

       "Там недалечко - великоднє яєчко" - під  такою назвою у дитячому садочку розпочалася Великодня виставка.  Малюки разом з батьками розмальовували писанки, створювали яскраві пасхальні композиції. Кожна писанка -це ніби маленький світ.  Тут і небо із зорями, і вода з рибами, і прекрасні квіти, і чудернацькі птахи!  Дитяча творчість робить життя дитини багатшим, повнішим, радісним; породжує фантазію, вчить мріяти, придумувати щось нове і невідоме.

         Щиро дякуємо родинам, які прийняли участь у виставці, вклали свою фантазію та уміння, творчість та любов.  

 

  

     День відкритих дверей у "Білосніжці"   Родина і заклад дошкільної освіти – два суспільних інститути, які закладають фундамент майбутнього дитини. У них одна мета: виховати здорову, соціально адаптовану, всебічно розвинену людину з високим інтелектуальним, творчим та духовним потенціалом.

Саме тому, 17 квітня 2019 року, у закладі дошкільної освіти №25 відбувся День відкритих дверей. Основна мета заходу – ознайомлення батьків з особливостями освітньої роботи, залучення їх до активної співпраці.
Для гостей було підготовлено надзвичайно цікаву та насичену програму. 
Упродовж дня батьки мали можливість відвідати різні заходи, зокрема: режимні моменти, заняття; переглянути виставку "Скоро великдень", роботи творчих працівників закладу; отримати консультації за запитом; взяти участь у проведенні квесту "Врятуйте Білосніжку".
Теплі спогади у батьків залишились від конкурсу - Весняне дефіле "Я найчарівніша і найпривабливіша".
Із задоволенням діти працювали у майстернях пісочної анімації, "Чарівного світу солоного тіста".
Цікавою була зустріч керівника Макєєвої О.П. за чашкою кави, під час якої батьки обмінювалися думками про виховання дітей та можливість долучатися до виховного процесу малечі, пізнаня з середини роботи колективу закладу дошкільної освіти; висловили слова задоволення та вдячності за хорошу роботу.

          

    Всесвітній День авіації і космонавтики

                   в дитячому садку

      Чарівні спалахи Всесвіту завжди приваблювали допитливі очі людини. Пізнати непізнане, зрозуміти оточуючий світ - це здавна було мрією людства.Ось і сьогодні 12 квітня до дитячого садочку завітали Незнайко та гості з далекої галактики, які хотіли дізнатися про життя на нашій планеті.