Роль сімейних традицій у формуванні дитини
Консультація для батьків
Роль сімейних традицій у формуванні дити
Adobe Acrobat Document 529.3 KB
Патріотичне виховання дітей в умовах сімї
Консультація для батьків
Патріотичне виховання дітей в умовах сім
Adobe Acrobat Document 788.8 KB
Виховання почуття патріотизму у дітей
Консультація для батьків
Виховання почуття патріотизму у дітей.pd
Adobe Acrobat Document 713.6 KB

 

Пам'ятка для батьків з патріотичного виховання дошкільнят

      Родина — це природний осередок найглибших людських почуттів, де дитина засвоює основи моралі серцем і душею, коли розвиваються почуття доброти, чуйності, любові до рідного краю. У родинному середовищі по особливому сприймаються звичаї та традиції, рідна природа, спогади старших.
      Плекаючи у дітей почуття любові до Батьківщини, виховуючи майбутніх громадян держави, дорослі мають їм прищепити глибоку повагу і турботливе ставлення до своєї малої батьківщини — рідного міста. Важливо, щоб малята усвідомили, що вони не просто споживачі багатств рідної землі, а її творці, захисники. І якщо ви насправді хочете виховати у вашої дитини любов до рідного міста, батьківської хати, якщо ви хочете закласти готовність зберігати і примножувати багатства рідного краю, якщо ви хочете, щоб запах квітучих каштанів і бузку в дорослому житті повертав ваших дітей до рідних порогів не забудьте:

 

* Йдучи вулицею рідного міста, розповісти про визначні пам'ятки, які знаходяться на цій вулиці.

 

* Познайомити дітей із назвою вулиці, на якій ви знаходитеся. Чому вона так називається?

 

* Відвідати разом всією родиною краєзнавчий музей. Після відвідин обговоріть з дітьми те, що ви там побачили.

 

* Побувати в пра бабусь та пра дідусів і розпитати, що вони знають про історію рідного міста. Які цікаві легенди, приказки, забавлянки вони знають? Запишіть, а потім завчіть їх з дітьми.

 

* Здійснити цільову прогулянку разом з дітьми по визначних місцях рідного міста, а ввечері запропонуйте намалювати свої враження від прогулянки.

 

* Завжди звертайте увагу на чистоту і порядок у рідному місті. Поговоріть з дітьми, як зробити так, щоб місто завжди було охайним і привабливим.

 

* Разом з дітьми посадіть біля свого будинку квітники, дерева. Доглядайте за ними разом з дітьми.

 

* Частіше розповідайте дітям про видатних людей, які проживали чи проживають і донині в рідному місті.

 

* Знайомте дітей зі звичаями та традиціями рідного краю.

 

* А якщо ви хочете посіяти в душі дитини золоті зернятка духовності, любові до рідного краю, слова, співайте, читайте, спілкуйтеся із нею мовою кращих творів українського фольклору та видатних вітчизняних поетів і письменників.

 

* Запропонуйте дітям намалювати місто Суми в майбутньому.

 

* Створіть сімейний фотоальбом «Я і місто моє — Суми». Разом з дитиною придумайте вірші про рідне місто. Запишіть їх під фотографіями.

 

Нехай ваші діти зростають гідними синами і донями рідного краю, рідного міста.

Плекаючи у дітей почуття любові до Батьківщини, виховуючи майбутнього громадянина, дорослі мають передусім прищепити дітям глибоку повагу і турботливе ставлення до своєї малої батьківщини — рідного міста, району