Витяг з дорожньої карти щодо реалізації прав на пільги для учасників в антитерористичної операції
Витяг з дорожньої карти для учаників АТО
Microsoft Word Document 26.5 KB
Наказ про заборону збору коштів у закладах освіти м.Суми
№23 від 18.01.2018.pdf
Adobe Acrobat Document 707.8 KB

                        Шановні батьки!

 

     Якщо ваша дитина збирається до школи, але ще не відвідує дитячий садок, але Ви плануєте привести дитину в дошкільний заклад, щоб підготуватися до шкільного навчання…

   Якщо Ви бажаєте, щоб дитина знайшла друзів, почувалася впевнено серед однолітків та дорослих, гармонійно адаптуватися до нових умов та вимог, досягла таких рівнів інтелектуального та особистісного розвитку, які засвідчуватимуть її здатність бути активним суб’єктом шкільного життя.

    Запрошуємо Вас і Вашу дитину в наш дошкільний заклад, де Ви можете отримати поради та консультації висококваліфікованих педагогів.

      Запрошуємо до консультаційного                               центру!

 

В ЗДО № 25 функціонує консультативний центр для батьків або осіб, які їх замінюють і дітей, які виховуються в умовах сім’ї .

Робота з дітьми та батьками проводиться в приміщеннях кабінету психолога, логопеда, тренінгової, спортивної зали  як підгрупами, так і індивідуально.

Консультативний центр може здійснює консультативну допомогу з питань:

- соціалізація дітей дошкільного віку, які виховуються в умовах сім’ї;

- соціалізація та зниження адаптаційних ризиків у дітей до 3-х років;

- вікових, психофізіологічних особливостей дітей;

- психологічної готовності до навчання в школі;

- організації ігрової діяльності;

- організації харчування дітей вдома;

- соціального захисту дітей (із різних категорій сімей).

Батьки, діти яких тимчасово не відвідують заклад за станом здоров’я і знаходяться в групі патронату, теж мають можливість отримати консультації по навчанню за програмою в домашніх умовах.

Заняття консультаційної групи для дітей раннього віку «Разом з мамою» є невід’ємною частиною роботи консультативного центру і поєднуються з консультативною роботою. Ці заняття  відвідують щомісяця 10 дітей з мамами. Крім занять з дітьми, що проводять практичний психолог або інструктор з фізкультури, мами отримують консультації від вихователя-методиста, вчителя-логопеда, сестри медичної старшої.